Кошик
290 відгуків
Ladacom

Підрульові перемикачі

у вигляді спискуу вигляді галереї

Підрульовими перемикачами обладнаний практично кожен автомобіль. За допомогою цих пристроїв можна управляти не тільки склоочисниками і покажчиками поворотів, але і перемикати режими головної оптики, а також включати або відключати омивач лобового скла. Підрульові перемикачі встановлюються на всі моделі автомобілів Волзького автозаводу, в тому числі на:

 • ВАЗ 2106;
 • ВАЗ 2107;
 • ВАЗ 2112;
 • ВАЗ 2115.

Придбати перемикач поворотів ВАЗ 2109 за вигідною ціною можна, скориставшись інтернет-ресурсом компанії "Ladacom".

Купити підрульовий перемикач ВАЗ 2106, 2109, 2110 Харків, Київ

Подрулевое комбінований пристрій є важливим органом управління, за допомогою якого можна координувати роботу декількох електричних систем. Підрульові перемикачі виконані у формі важелів, на яких можуть бути встановлені додаткові органи управління. Ці пристрої, як правило, встановлюються нижче рульового колеса, і кріпляться до рульовій колонці.

Головне завдання підрульових перемикачів – забезпечити водієві швидкий доступ до управління найбільш важливими компонентами електрообладнання, такими як:

 1. Покажчики поворотів.
 2. Склоочисники.
 3. Дальнє і ближнє світло.
 4. Габаритні вогні.
 5. Склоомивача.
 6. Мигалка дальнього світла.
 7. Звуковий сигнал (на деяких моделях авто).

підрульовий Перемикач ВАЗ купити в Україні – не складе великої праці, якщо скористатися послугами інтернет-магазину «Ladacom».

Підрульові перемикачі ВАЗ 2107, 2112, 2114, 2115 ціна в Україні

Подрулевое комбінований пристрій – це перший тип перемикачів. Другий тип – перемикачі поворотів. Комбінований пристрій відповідає за роботу склоочисників, головної оптики і в деяких випадках за включення і відключення габаритних вогнів. Перемикачі поворотів служать тільки для включення і виключення ліхтарів покажчиків повороту. Обидва типи перемикачів об'єднані в один пристрій, що знаходиться нижче рульового колеса.

Перемикач поворотів ВАЗ 2110 (ціна залежить від виробника) має великий експлуатаційний ресурс, але з часом у цього пристрою можуть зношуватися контакти. Термін служби перемикача безпосередньо залежить від того, оригінальний він чи підроблений. Купити підрульовий перемикач ВАЗ 2107, 2114, 2110 і інших моделей Жигулів можна в інтернет-магазині «Ладаком».

Підрульовий перемикач ВАЗ 2109 (ціна в Харкові найвигідніша) є найбільш затребуваним елементом електрообладнання, так як ще багато "дев'яток" знаходиться в користуванні. Щоб швидко придбати комбінований пристрій на будь-яку модель автомобілів ВАЗ, необхідно відвідати сайт компанії «Ladacom». На головній сторінці сайту є розділ "Контакти", в якому зібрана контактна інформація. Якщо подавати заявку в телефонному режимі, можна отримати безкоштовну консультацію від менеджера магазину, і це дозволить швидко вибрати потрібний товар і не витратити зайвих грошей. На сайті також є докладний каталог товарів,  та інша корисна інформація.