Кошик
292 відгуків
Ladacom

  Электроусилители керма

  у вигляді спискуу вигляді галереї

  Електричний підсилювач керма (ЕПК) значно полегшує управління автомобілем і відповідно, підвищує рівень комфорту від їзди. Сама назва підсилювача показує, що додаткове зусилля створюється не за рахунок тиску масла в рульовій рейці, створюване масляним насосом, а за рахунок електричного приводу. На більшість останніх моделей автомобілів ВАЗ встановлюють саме такий тип підсилювача рульового механізму.

  ЕПК ВАЗ купити в Харкові недорого

  Особливо радує в ЕПК на ВАЗ ціна купити який можна в межах 10 000 грн. Погодьтеся, комфорт їзди і легкість управління переважують вартість підсилювача. На відміну від гідропідсилювачів рульового управління (ГРУ), електропривод має ряд переваг:

  • електропідсилювач працює тихо, ніж насос ГРУ;
  • відсутність патьоків масла через відсутність гідравлічного приводу;
  • можливість при необхідності відключити підсилювач для економії заряду;
  • можливість здійснення автоматичного управління;
  • більш простий пристрій порівняно з системами, обладнаними гидроусилителями;
  • економія палива по причині відсутності відбору потужності від двигуна.

  Електропідсилювач керма на ВАЗ ціна оптом і в роздріб

  На електропідсилювач керма на ВАЗ ціна у Харкові в різних магазинах коливається від 9300 до 11500 грн. Інтернет-магазин «LADACOM» пропонує оптом і в роздріб ЕПК ВАЗ купити в Харкові лише за 8450 грн. У нашому магазині є можливість недорого придбати электроусилители керма фірм "Mando" і "Калуга" на такі моделі авто, як ВАЗ 2110 - 2112; 2170 - 2172; ВАЗ 1117 - 1118; 1119 Калина.

  Крім самих підсилювачів керма, асортимент інтернет-магазину автозапчастин «LADACOM» включає в себе різні комплектуючі рульового управління, які можна дешево купити на сайті:

  1. Монтажний набір ЕПК ВАЗ ціна якого становить 9500 гривень.
  2. Проводка підсилювача - від 400 до 500 гривень.
  3. Кронштейн кріплення ЕПК - 300 гривень.
  4. Карданний вал рульового управління під підсилювач ВАЗ 2110, 2111, 2112 - 650 гривень.
  5. Карданний вал рульового управління з шарніром в зборі для ВАЗ 2117, 2118, 2119 - 450 гривень.

  Щоб електропідсилювач керма на ВАЗ придбати через магазин «LADACOM», можете зробити замовлення на сайті, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом. Якщо у вас виникли питання з приводу вашого замовлення чи з приводу поданої на сайті продукції, можете подзвонити нам по одному з вказаних телефонів.