Кошик
292 відгуків
Ladacom

  Паливні Форсунки і рампи

  у вигляді спискуу вигляді галереї
  1 2 3

  Інжекторні системи давно стали невід'ємною частиною автомобільного двигуна, дозволивши істотно знизити витрати палива, підвищити потужність, забезпечити безперебійну роботу вузлів і механізмів ДВС в будь-яких умовах. Не стали винятком і автомобілі ВАЗ, в яких інжектор може встановлюватися ще на етапі виробництва або пізніше, як відносно недорога опція, що поліпшує експлуатаційні характеристики карбюраторних двигунів.

  У процесі ремонту інжекторів часто виникає необхідність купити форсунки на ВАЗ або повністю відновити паливну рампу. Запрошуємо дізнатися більше про те, як це робиться, познайомитися з пристроєм інжекторних систем та принципами їх роботи, а також поглянути, яка зараз на рампи і форсунка інжектора ВАЗ ціна в Україні.

  Паливні форсунки і рампи для автомобілів ВАЗ, ЗАЗ, ГАЗ

  Необхідність паливна рампа ВАЗ купити в Україні виникає досить часто, однак, перш ніж бігти в магазин або оформляти замовлення, важливо розуміти, для чого потрібен цей агрегат і як він працює.

  Інжекторна система відповідальна за збалансовану і своєчасну подачу паливно-повітряної суміші в циліндри двигуна. За типом живлення циліндрів виділяють моноинжекторы і розподілені інжектори. Перші обладнуються всього однією форсункою, подає горючу суміш у впускний колектор. Сьогодні такі системи практично не використовуються, адже вони вкрай ненадійні, хоча і дешеві. Розподілений інжектор діє інакше — його форсунки подають суміш в кожен циліндр окремо. Він складається з таких частин:

  • Електронний блок (ЕБУ) — являє собою програмований контролер, що приймає сигнали від механізмів управління і подає команди ключових елементів системи живлення.
  • Електричний бензонасос — забезпечує транспортування палива від бензобака до інжектору, створює необхідний тиск в паливній системі.
  • Колектори, трубопроводи і паливні шланги — служать шляхами руху палива і паливоповітряної суміші.
  • Форсунки — дозують суміш і подають її в циліндри в заданий момент часу. В бензинових моторах ВАЗ застосовуються, як правило, електромагнітні форсунки.
  • Комплекс регуляторів і датчиків — контролює роботу системи, забезпечує її надійність і безпеку, обмінюється оперативною інформацією з електронним блоком.

  Форсунки разом з колекторами, трубопроводами і датчиками об'єднуються в загальний вузол — паливну рампу. Ціна паливної рампи ВАЗ 2110 і інших моделей лінійки відносно невелика, як і вартість форсунок ВАЗ, що робить установку і ремонт подібних систем однією з найбільш популярних послуг в автосервісах України.

  Коли варто задуматися про покупку нової рампи або форсунок?

  Як і будь-яка електромеханічна система, паливна рампа зношується в процесі експлуатації. Її ресурс залежить від багатьох факторів, в числі яких:

  1. якість виготовлення деталей;
  2. інтенсивність експлуатації автомобіля;
  3. стиль водіння і рівень навичок водія;
  4. якість використовуваного палива;
  5. точність настройки ЕБУ;
  6. технічний стан двигуна і системи живлення;
  7. погодно-кліматичні умови та інші зовнішні фактори.

  На паливна рампа ВАЗ ціна в Харкові може варіюватися в досить широких межах, тому іноді краще проводити локальний ремонт, змінюючи окремі зношені деталі.

  Паливна рампа ВАЗ ціна в Україні

  Про перебої в роботі інжектора буде свідчити не тільки перевитрата палива, але і типові «хвороби» мотора — складнощі з пуском, падіння потужності та підвищена вібрація, викликані пропуском робочих циклів в одному або декількох циліндрах.

  При выявление поломок в системы впрыска, следует проверить электрический контакт форсунок, убедиться в отсутствии подтеканий, механического износа, следов окисления. Если контакт можно легко восстановить, то остальные «симптомы» говорят лишь об одном — пора купить комплект форсунки на ВАЗ.

  Купить форсунки на ВАЗ Харьков, Киев

  Наш интернет-магазин «LADACOM» поставляет комплектующие для инжекторов ВАЗ оптом и в розницу. Вы можете купить форсунки инжектора ВАЗ в Харькове, уточнить, как изменяется на форсунки ВАЗ цена в зависимости от производителя и технических характеристик, и выбрать именно ту деталь, которая лучше всего подходит для вашего авто. Кроме того, мы предлагаем готовые к установке комплекты рамп, расходные материалы и многие другие виды деталей.

  Желаем приятный покупок и удачи на дорогах!